Главная » Файлы » Мои файлы

Хто боїться адвокатів 2 серія
16.02.2009, 01:53
Термінові справи – коли рахунок йде на години

Іноді, поки людина розбирається з матеріалами справи і придивляється, вона гає час і втрачає все. Втім, ці випадки поодинокі – розглянемо деякі з них.

Якщо вам нанесено суттєві збитки і ви знаєте винуватців, які мають їх відшкодувати, але підозрюєте, сума стягнення виявиться для них завеликою – ви маєте негайно заарештувати майно винуватців. Ворушитись потрібно дуже швидко.

Тут ви вже маєте не шкодувати грошей і звернутися до нормального адвоката. Слід дати йому первинну інформацію (ім’я, номер машини, адресу відповідача) і запитати, чи може адвокат допомогти „пробити”, що це за людина і яке в неї майно. Після цього слід швиденько подати до суду позов чи принаймні заяву про накладення арешту на те майно, аби його не встигли продати. Оце і є той екстримальний випадок, коли „промєдлєніє смєрті подобно”.

В таких ситуаціях не варто йти до міліції. Міліція не буде писати за вас позов і накладати арешт на чиєсь майно – це не її функція. Справа в тому, що порушувати справу про злочин достатньо довго, для цього зазвичай потрібно кілька днів. За ці дні, домовившись з БТІ, можна отримати довідку-характеристику і негайно реалізувати майно.

Уявімо, що вашу машину вдарили вночі. Винуватець втік з місця події, і ви не встигли записати номер його авто.Тоді шукати його треба тільки з міліцією: на машині мають бути сліди зіткнення... Боротися можна лише із знайомим/встановленим злом, якщо ви знаєте, хто вам має щось відшкодувати. Винуватця ж цього разу знайти дуже важко. Тож, встигайте записувати номер машини.

Коли ув'язнюють вашого родича, не пристосованого до життя в тюрмі, – де його можуть бити, калічити і т.д., а він в житті й уколу не міг витримати – ви зобов’язані просто негайно найняти йому адвоката. Причому, бажано, бойового – щоб він зміг прорватися до клієнта і розказати працівникам міліції, що з ними буде, якщо вони катуватимуть підсудного.

Або ще приклад – вас залили чиїсь квартиранти. Тут потрібно негайно провернути масу справ. Насамперед, дізнатись, хто є фактичним власником тієї квартири або квартиронаймачем. Після цього – спонукати ЖЕК, щоб там склали акт, негайно написати позов і, якщо у того, хто вас залив, є хоч якесь майно, вимагати заборони на його відчуження в суді. Бажано все це встигнути за наступний день. Але якщо вас залила якась бабця, у якої зірвало старі крани, і живе вона в неприватизованій квартирі – ви нічогісінько не зможете відсудити. У подібних випадках (над вами живуть алкоголіки, психічно хворі etc.) краще просто застрахувати свою квартиру – збитки ви ні з кого не стягнете.

І взагалі, якщо у вас є щось вразливе і дороге, краще його страхувати. Бо якщо у ваш „Мерседес” в’їде вухастий „Запорожець”, ви нічого не візьмете з його господаря. Він може жити в неприватизованій квартирі, а його „Запорожець” коштує $100 e дуже базарний день.

Коли ви стали легкою жертвою… Скажімо, вас вистежили, склали досьє, виявили, що ви не дуже розумієтеся на юридичних тонкощах – вам ніколи не пізно припинити бути простаком. Головне, вчасно зрозуміти, що з вами коїться щось не те. Навіть якщо у вас немає параної, це зовсім не означає, що вас ніхто не переслідує. Це бізнес.

Наприклад, автомобільний бізнес „полює” на людей середнього достатку (у яких є квартира, машина), і які не демонструють, що можуть постояти за себе і когось відлупцювати. Йдеться про нормальних сімейних людей, які ні у що не встрявають. Саме таку людину зазвичай обирають жертвою. Елементарно візьмуть на дорозі у „коробочку” і зроблять винним. Це дуже просто: їде попереду вас машина з одним шахраєм, інший шахрай „підрізає” ту першу, тікає, перша стає, ви врізаєтеся їй у „зад” – справу зроблено. Нібито ніхто не винен, але винні ви.

Просто так на людей не „полюють” – у ці ігри граються справжні професіонали-водії. Якщо з вами сталася така немотивована ситуація, будьте певні: на вас давно і наполегливо „полювали”. І повірте, що вашу квартиру заарештують максимум наступного ж дня – в них уже давно позов готовий і з усіма суддями домовлено. Єдине, що вам залишиться? – це негайно перевірити, що то за машина, яку ви вдарили. Як правило, це добре пофарбований старий металобрухт з підробленим роком випуску, який, втім, ззовні добре виглядає.

Потрібно уважно придивитися, з ким співпрацюють ваші позивачі – і тягти їх на свою експертизу, щоб довести, що все це підрихтовано. Крім того, ваше авто повинне бути застрахованим. Також слід розповісти про свої здогадки страховому агенту – нехай і страхова компанія цим займається.

Немає захисту від того, що вас вистежують, але ви можете вжити запобіжних заходів – застрахуватися. При цьому потрібно уважно вчитуватися в правила страхування. Інакше може виявитися, що в потрібний момент вам не заплатять через те, що ви пропустили у тексті якусь дрібницю.
Адже страховики теж хитрі люди. Вони завжди готові взяти вашу страхову премію, але з великими труднощами повертають відшкодування, і намагаються придумати способи, щоб цього не робити. Ви якійсь папірець підмахнули і думаєте, що застраховані від усього на світі. А насправді виявляється, що ви застраховані від цунамі, яке ніколи в житті не станеться, але не застраховані від того, що в когось в’їдете. Це старе хороше шахрайство: страхувати щось, наприклад, від блискавки. Зрозуміло, що ніяка блискавка в той завод не влучить, але перерахування в якості премії неймовірної суми – річ більш як бажана. Це знайомий спосіб „відмивання” грошей – страхувати від того, чого ніколи не може бути.

На людину скрізь чатує небезпека. Утім треба просто збагнути, що таке може статися, щоб потім для вас це не стало шоком.

Тетяна Монтян

Категория: Мои файлы | Добавил: advokat-umanski
Просмотров: 947 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: