Главная » Файлы » Мои файлы

Хто боїться адвоката 4 серія
16.02.2009, 01:56
Мотиви пошуку адвоката


До вашої уваги четверта серія популярно-практичного серіалу “Хто боїться адвоката” – “Мотиви пошуку адвоката?”

Якщо у вас є бодай якісь сумніви стосовно справи та її наслідків – не потрібно робити поспішних висновків і нервуватись. Можливо, те, що вас так схилювало, насправді не варте навіть ламаної копійки.

Скажімо, ви отримали поштою позовну заяву: хтось до вас за щось позивається. Причому ви можете взагалі анітрохи ні про що не знати. Візьмемо трагічну історію. Мати, син якої загинув, отримує позовну заяву від жінки. Остання запевняє, що вона жила з покійним до його смерті у фактичному шлюбі, і мати винна їй половину спадщини, - а складається вона, наприклад, з двох квартир.


Зрозуміло, якщо ви юрист, то просто посмієтеся з позову. Ви дізнаєтеся, що то за жінка, який суддя веде справу, хто стоїть за позивачкою і хто нацькував її на цю справу - і знатимете, що робити. А якщо не юрист – ви можете отримати від цього просто дикий шок.

Інша ситуація. Ви купили у когось квартиру. Після цього до вас приходить позов, в якому ви є одним з десятка відповідачів, і зрештою виявляється, що квартиру неправильно приватизували. Ви вже п’ятий покупець, а відберуть її саме у вас - попри те, що ви нічого поганого не вчинили.

Тобто, ви потрапили у певну ситуацію. Вам варто замислитися, чи вистачає вам знань, чи розумієте ви повною мірою, що відбувається - і чи не занадто ви самовпевнені

Якщо я йду повз будинок, і мені на голову хтось кидає яйце, то зазвичай позиватися у цьому випадку не варто. Але – все залежить від того, куди потрапило це яйце. Може бути, що спершу хтось гукнув, ви підняли голову – і тут у вас полетіло яйце, яке потрапило в око і порізало роговицю. Тут все залежить від наслідків, яких ви очікуєте від свого позову.

У кожної людини своє розуміння мінімальної шкоди, мінімуму. Одна людина не буде позиватися через втрачені $5 тис., бо заробить значно більше, ніж якщо витрачатиме час на біганину по судах.
Вона розбереться вже тоді, коли прийде судовий виконавець. Інша людина в цьому випадку найме адвоката, дасть доручення, домовиться про суму винагороди і забуде про цю справу. А є люди, які переймаються через будь-яку дрібницю: наймуть адвоката з дорученням, але будуть ходити поруч з ним, супроводжувати його на всі засідання суду і набридати запитаннями. І усе це - навіть у випадках, коли з них намагаються стягнути якусь 1000 гривень.

Тетяна Монтян

Категория: Мои файлы | Добавил: advokat-umanski
Просмотров: 1024 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: